Kontakt

Tomasz Sitka
tel. kom. 603 052 398
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta

Koncepcja

Działki budowlane zlokalizowane w obrębie N/Odrą nr 3081 między ulicami: Kredową, Białej Mewy, Urlopową i Rafy Koralowej. Powierzchnia działek od 610m2 do 1119m2. Niniejsze działki objęte są aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod nazwą "Warszewo-Kredowa" (Uchwała nr XIII/347/07 z dnia 17.09.2007 r.) i znajdują się na terenie ozn. P.W.3029 MN.U i P.W.3043.MN.U - przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą z dopuszczeniem usług wbudowanych w partery budynków mieszkalnych. Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych to 9,6metra, lecz nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, maksymalna powierzchnia zabudowy to 30% powierzchni działki budowlanej. 

Studium

Działki uzbrojone we wszystkie media: wodę, gaz, kanalizację sanitarną i prąd (na działce znajduje się studzienka kanalizacyjna, rura wodociągowa, skrzynka ZK i przyłącze gazu). Drogi prywatne (ulica Astronomiczna, Rybitwy) utwardzone i uzbrojone w oświetlenie parkingowe. 

Realizacja

Kompleks działek, pięknie położone na wzgórzach Warszewskich w pobliżu stawu przy ulicy Kredowej, który zagospodarowany i otoczony zielenią stanowić będzie zielony zakątek osiedla.  Sprzedaż bezpośrednia - brak kosztów prowizji biur nieruchomości.

Wszelkie prawa zastrzeżone © RafyKoralowej.pl

Projekt i realizacja: RMS